ENG

TEENUSED

 

Veeb: kodulehe, e-poe disain ja programmeerimine, veebihaldus
Kujundus ja trükk: trükised, kataloogid, brošüürid, voldikud, flaierid, visiitkaardid, aastaraamatud, roll-up-stendid jms
Visuaalne identiteet: brändistrateegia, tüpograafia, logo disain


KOGEMUS

Ettevõtte kaasasutaja on Indrek Vimberg – Eesti IKT majandusharu ekspordi edendaja ning rahvusvahelise e-riigi brändi e-estonia.com üks algatajatest ja pikaajaline eestvedaja.

Varasemas töös omandatud kogemusi rakendame Eesti ettevõtete ning nende toodete ja teenuste riigisisesel ja rahvusvahelisel turundamisel.


VÄÄRTUSTAME

  • kiiret ja ladusat kommunikatsiooni
  • töökust ja kohusetundlikkust
  • täpsust asjaajamises ja sihikindlat tegutsemist

2018. a liitusime Eesti Inimõiguste Keskuse poolt initsieeritud mitmekesisuse kokkuleppega. Mitmekesisuse kokkulepe on vabatahtlik kokkulepe, millega liitudes kinnitab ettevõte, vabaühendus või avaliku sektori organisatsioon, et austab inimeste mitmekesisust ning väärtustab võrdse kohtlemise põhimõtet nii oma töötajate, partnerite kui klientide seas.


STARDITOETUS


Ettevõtte käivitamist toetab Ettevõtluse Arendamise Sihtasutus Euroopa Regionaalarengu Fondist. Starditoetus EU52461, summas 8790 eurot. Starditoetuse abil kaetakse spetsialisti töökoha loomisega kaasnevaid kulusid ja turundustegevustega seotud kulusid.

toetuse logo

 

mail
map
phone