ENG

Isikupärase disainiga, ajakohane ja tehniliselt korrektne koduleht või e-pood äratab uutes klientides usaldust. Olemasolevatele klientidele ja koostööpartneritele teeb see aga teie toodete ja teenuste soovitamise lihtsamaks.

 

KODULEHT

 

Meilt saate tellida kodulehe täislahenduse alates kujundusest kuni sisuhalduseni. Kodulehe loomisel kasutame levinuimat sisuhaldussüsteemi Wordpress, kuid soovi korral teostame veebilehti ka muudele sisuhaldustarkvaradele.

Jälgime, et koduleht oleks kiire, vastaks rahvusvahelistele W3C standarditele ning selle navigatsiooniloogika oleks kasutajale intuitiivne. Samuti tagame turvameetmete rakendamise.

Koostöös oma partneritega kirjutame ka sisutekste ning loome pildi- ja videomaterjali.

Kodulehe tööd saab jaotada kaheks:

  • sisu – sisuloome, sh tekst, pilt ja video
  • vorm – disain ja funktsionaalsus

Kodulehe vormilise poole maksumus sõltub enamasti funktsionaalsusest: meie hinnad algavad 1500 eurost. Sisu on tellijal tihtipeale olemas, kuid saame ka sellega abiks olla.

 

E-POOD

 

E-poe kujundus ja seadistus lähtuvad teie ettevõtte müügi- ja turundusvajadustest. Poe loomisel kasutame enamlevinud platvorme nagu WooCommerce ja OpenCart.

Poele on võimalik lisada erinevaid makse- ja tarneviise, liidestusi laohaldus- ja raamatupidamistarkvaraga, mis muudavad e-poe haldamise täpseks ja mugavaks.

Võta meiega ühendust e-posti aadressil hello@apek.ee või telefonil 5553 1606.

Veebihalduse pakettidega saate tutvuda siin.

Vaata tehtud töid.

Loe artiklit veebitööde tellimisest.

mail
map
phone